Адаптація п’ятикласників: спільні кроки до успіху

    30 жовтня у нашій гімназії відбулося засідання, присвячене адаптації учнів 5 класу до навчання в нових умовах. Метою зустрічі було обговорення особливостей перехідного періоду з початкової до середньої школи, виявлення труднощів, з якими стикаються діти, та пошук ефективних шляхів їх подолання.
     Під час засідання учасники обмінялися спостереженнями, поділилися власним досвідом роботи з п’ятикласниками, визначили напрями подальшої співпраці між учителями, класними керівниками, батьками та психологічною службою гімназії.
     Обговорення пройшло у доброзичливій, партнерській атмосфері. Учасники дійшли висновку, що важливим чинником успішної адаптації є підтримка, розуміння та створення позитивного психологічного клімату в учнівському колективі.