“Україна без бар’єрів”

    Під час здійснення своїх комунікацій в рамках інформаційної кампанії «Україна без бар’єрів» просимо використовувати наступні матеріали:
– «Довідник безбар’єрності», який знаходиться за посиланням – https://bf.in.ua/ ;
–  айдентику створену в рамках ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів» та додавати згадування відповідної ініціативи першої леді у дописах на тему безбар’єрності. Айдентика знаходиться за посиланням – https://barrierfree.crevv.com ;
– наративи та ключові повідомлення викладені у Комунікаційній стратегії з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року – https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/366-2021-%D1%80#n10

Корисна інформація

       Міністерство культури та інформаційної політики України реалізує інформаційну кампанію «Україна без бар’єрів». Цей проєкт покликаний популяризувати у суспільстві культуру безбар’єрності як філософію гідності та прийняття. Його ключова мета – підвищення обізнаності маломобільних груп населення про свої права та можливості їх реалізації, а також забезпечення толерантного ставлення до таких груп з боку суспільства.

      За ініціативи Першої леді України Олени Зеленської в межах кампанії створений освітній серіал «Безбар’єрна грамотність». Над ним працювала велика команда – Міністерство цифрової трансформації України, Національне агентство України з питань державної служби, громадська організація «Безбар’єрність», представники громадянського суспільства та експерти з доступності за підтримки ПРООН «Права людини для України». Автори прагнуть ознайомити громадян з темою безбар’єрності та долучити їх до просування цінностей інклюзії та різноманіття. За кожною серією стрічки стоять особисті історії у подоланні бар’єрів, життєвий шлях та досвід людей, які змогли сказати «ні» бар’єрам, світогляд людей, які це розуміють і вміють будувати інший доступний світ довкола.

Про що курс?

  • що таке безбар’єрність
  • що саме спричиняє бар’єри
  • кого стосується безбар’єрність
  • чому варто уникати стереотипів та упереджень
  • чи готові українці долати бар’єри
  • чому ми як суспільство потребуємо безбар’єрності
  • чому безбар’єрність — це спільна справаДолучайтесь до перегляду серіалу «Безбар’єрна грамотність» . Цікавого перегляду!

Міністерство культури та інформаційної політики України.