![](http://pidg.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2021/03/Bez-nazvanyya-2.jpg)
Умови доступності
У Підгороднянській гімназії Первомайської міської ради Миколаївської області учні з особливими потребами не навчаються. Проте, у закладі створені сприятливі умови для навчання дітей з такими проблемами, їх безперешкодним доступом до школи.
Пандус у Підгороднянській гімназії облаштований відповідно до ДБН В.2.2-17:2006, а саме:
- висота – 0,40 м;
- довжина – 3,80 м;
- ширина – 1,05 м;
- висота перил – 0,9 м;
- уклон – 10 %.
![](http://pidg.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2021/03/3-1024x768.jpg)