31.01.2023
03.01.2023
З метою формування у дітей та молоді високих естетичних смаків через залучення їх до царини художнього слова, виховання патріотизму, а також для розвитку талантів та обдарувань юних шанувальників поезії 28 грудня 2022 року був проведений міський етап обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань».
Абсолютну перемогу та рекомендацію для участі в обласному етапі конкурсу отримала учениця нашої гімназії Фоменко Ангеліна (керівник Жанна Баруздіна). Ми вдячні талановитій шанувальниці художнього слова.
https://youtu.be/bMlXmoxAfwY
30.12.2022
Вітаємо колектив нашої гімназії «Водограй» (керівник Баруздіна Ж.А.). із зайнятим І місцем І міського етапу Обласного (заочного) конкурсу фольклорного фестивалю-конкурсу мистецтв «Різдвяні канікули».
Бажаємо переможцям подальших успіхів!
Ми вами пишаємося!
https://youtu.be/eEazGSnmlIc
06.12.2021
05.05.2021
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ученицю 4 класу Шеремет Аліну та вчительку Сінченко Віру Іванівну!
![](http://pidg.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2021/06/01-4-720x1024.jpg)
![](http://pidg.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2021/06/02-4-711x1024.jpg)
20.01.2021
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ученицю 8 класу Змунчило Валерію та вчительку Красуцьку Ольгу Леонтіївну!
![](http://pidg.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2021/03/DYPLOM-I-miscze.-Zmunchylo-Valeriya_page-0001-724x1024.jpg)