Крок до підтримки: у гімназії провели благодійний ярмарок

     4 квітня у нашому закладі освіти відбулася важлива та об’єднуюча подія — благодійний ярмарок, організований у відповідь на отриманий лист-звернення від військовослужбовців місцевої військової частини. Як зазначалося у листі, у зв’язку з нагальними потребами військовослужбовців було оголошено збір коштів на підтримку наших захисників.

     Протягом двох годин шкільна спільнота згуртувалася заради спільної мети, проявивши небайдужість, щирість і активну громадянську позицію. Завдяки спільним зусиллям учнів, батьків, педагогів та всіх небайдужих вдалося зібрати 13 198 гривень.

     Відповідно до змісту звернення, зібрані кошти будуть передані та спрямовані на підтримку військовослужбовців військової частини А7052 для придбання необхідних речей. Це вагомий внесок у спільну справу допомоги тим, хто сьогодні стоїть на захисті нашої держави.

     Щиро дякуємо батькам за підготовку смаколиків, допомогу в організації та активну участь. Ваша підтримка є надзвичайно цінною! Висловлюємо вдячність учням за ініціативність і старання, а також педагогам — за координацію та створення атмосфери доброти й взаємодопомоги.

     Разом ми довели, що навіть невеликі кроки можуть мати велике значення. Дякуємо кожному, хто став частиною цієї доброї справи!