![](http://pidg.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-18_18-13-28-096-1024x678.jpg)
Наша гімназія активно долучається до благодійних заходів, які організовані ГО “МООЛМС “МОЛОДЬ-МАЙБУТНЄ НАЦІЇ” за що неодноразово була відзначена подяками та подарунками. І надалі робитимемо усе необхідне за для Перемоги! Слава Україні!
wkrwmb3z4atak37of365l7bvmogmcydpj67eaz3xzmka2eq7iwkq.mx-verification.google.com.
Наша гімназія активно долучається до благодійних заходів, які організовані ГО “МООЛМС “МОЛОДЬ-МАЙБУТНЄ НАЦІЇ” за що неодноразово була відзначена подяками та подарунками. І надалі робитимемо усе необхідне за для Перемоги! Слава Україні!