![](http://pidg.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/03/334779952_2364676923699645_1726097316584720678_n-1024x680.jpg)
03 березня 2023 року за сприяння департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації, управління освіти Первомайської міської ради та Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC- Edukation) та проєкту “Цифровий актив для України” компанії “НР” та “Microsoft” Підгороднянська гімназія отримала 3 ноутбуки HP Laptop.
Техніку вчителі зможуть використовувати для здійснення освітнього процесу.
Велика подяка за чудові подарунки для наших освітян!