Моніторинг якості знань

     16-17 травня 2024 року проведено тестування учнів 6 та 8 класу з математики. Наш заклад став одним із майже трьохсот закладів нашої країни, які беруть участь у цьому великому моніторингу. Який проводиться Державною службою якості освіти України спільно з Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом розвитку освіти, Інститутом освітньої аналітики та за підтримки UNICEF Ukraine.
    Для вдалого проведення загальнодержавного моніторингу в гімназії залучено педагогів: Торган-Сінченко Т.М., Баруздіну Ж.А., Зубенко Т.О. та Панченко С.В.
     Разом із майже дванадцятьма тисячами інших шестикласників та восьмикласників з усієї України наші учні складали тестування.
16 травня учням 6 класу довелося зіткнутися із технічними труднощами, але всі впоралися із поставленими перед ними завданнями.
17 травня учням 8 класу довелося проявити не лише знання з математики, але й свою витривалість. Адже моніторинг розпочався о 10:00 год., а призупинили його проведення о 14:30. Восьмикласникам вдалося завершити лише одну частину із запропонованих трьох. Рішення про призупинення моніторингу було прийняте Державною службою через тривалу повітряну тривогу.