![](http://pidg.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-30_14-00-26-526-1024x576.jpg)
Відповідно до листа Комітету державної бюджетної неприбуткової установою, яка належить до сфери управління Міністерства освіти і науки України “Про проведення всеукраїнських спортивних змагань та всеукраїнських спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів серед учнівської молоді” у гімназії було проведено ряд спортивних змагань! Діти із задоволенням змагалися, веселилися та насолоджувалися весело проведеним часом!