![](http://pidg.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2024/05/5ed0ffb22ee67531524583-1024x734.jpg)
2023-2024 навчальний рік підходить до завершення. Для багатьох українських школярів настає важлива подія – останній дзвоник. Цьогоріч це свято знову має особливе значення, адже відбувається в умовах війни. Незважаючи на труднощі, наша гімназія змогла забезпечити безпечні умови для навчання та проведення урочистих заходів.
Свято останнього дзвоника – це період, коли закінчується один етап і починається інший. Тому бажаємо усім миру, поновлення, нових ідей, натхнення, гарного відпочинку і перезавантаження перед наступним роком!