Свято “Прощавай, початкова школо!”

     Сьогодні в нашій гімназії відбулося чудове і зворушливе свято “Прощавай, початкова школо”. Це особливий день для наших четвертокласників, адже вони прощаються зі своїм першим учителем та роблять перші кроки на шляху до старшої школи.

     Свято розпочалося з урочистої лінійки, де директор гімназії привітав учнів, вчителів та батьків з цією важливою подією. Діти отримали перші освітні документи, а також продемонстрували свої таланти в музичних номерах, які вони готували з великим старанням і любов’ю. Особливо зворушливим був момент, коли глядачі та юні випускники переглядали фільм «Чотири роки як одна мить» та «Відео-подяка батькам від випускників».

     Ми щиро вітаємо наших четвертокласників з успішним завершенням початкової школи та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні. Нехай старша школа стане для них місцем нових відкриттів, досягнень та чудових пригод!

     Дякуємо всім, хто взяв участь у підготовці та проведенні цього свята. Разом ми створили незабутню атмосферу тепла, радості та взаємної підтримки.